Invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" rekomendācija

On 11 Marts 2016

Apvienība "Apeirons" ir vadošā sabiedriskā organizācija Latvijā, kas darbojas vides pieejamības jomā kopš 1997.gada. Savas darbības laikā esam iepazinušies ar visdažādāko pieredzi pieejamības nodrošināšanā gan cilvēkiem ar redzes, dzirdes, gan arī ar kustību traucējumiem. Tāpat arī esam iepazinušies ar dažādu kompāniju piedāvājumiem, kas piedava vides pieejamības produktu pakalpojumus.

Biedrības "Socintegra" izstrādājumus, kas paredzēti, lai nodrošinātu pieejamu vidi personāmm ar redzes traucējumiem - taktilās kartes, informatīvās norādes utml., esam novērtējuši, kā kvalitatīvus un teicamus produktus. Tie ir produkti, kas ne tikai atbilst visaugstākajiem uzstādījumiem, bet arī funkcionāli nodrošina tiemm paredzētās funkcijas.

Ņemot vērā mūsu iepriekšējo sadarbības pieredzi ar biedrību "Socintegra", varam ieteikt to kā labu un atbildīgu sadarbības partneri.

Last modified on Piektdiena, 11 Marts 2016 13:43
Super User

Ridiculus vel nisl quis consectetuer pellentesque Quisque habitasse.

Ziedot

Jūs varat atbalstīt mūsu projektus un ziedot līdzeļus, spiežot pogu

Par mums

Socicntegra - sabiedriskā labuma organizāicja, dibināta 2010. gadā. Darbības joma - cilvēku ar redzes traucējumiem sociāla integrācija un vides pieejamības nodrošināšana. 

Kontakti

По вопросам сотрудничества, адаптации среды и социальных проектов обращайтесь к нашим экспертам:

  • Adrese: Institūta iela 1, 2.stāvs Ulbroka, Stopiņu nov., LATVIJA
  • Tel: +371-263-832-51
  • E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Apps-Facebook-icon.png  instagram.png