Taktilie objekti

TAKTILAS KARTES NEREDZĪGIEM CILVĒKIEM 

Tās ir telpu un pilsētas taktilas kustības shēmas. Visiem elementiem ir izciļņa forma un spilgtas krāsas un tās ir lasāmi ar tausti. Teksts ir dublēts Braila rakstā. Šie objekti ir divu veidu: 

1. Portatiīvie (vieglie, neliela izmēra);

2. Stacionārie (stiprināmi pie sienas). 


UZLĪMES AR BRAILA RAKSTU

Наклейки предназначены, например, для маркировки этажей. Обычный шрифт и шрифт Брайля - рельефные, напечатаны на самоклеящейся плёнке. Стандартный размер наклейки для маркеровки этажей - 45х100мм. Цвет фона - прозрачный, серебристый и белый. Выполняем также нестандартные заказы.

 

EVAKUĀCIJAS PLĀNI

Pareizi izveidoti plāni ir galveinais elements ugunsdrošības pasākumos. Tas ir nepieciešams evakuācijas situāciju, mācību traksmēm. Plāns ir nepieciešams reālu draudu situācijās. Vizuālais plāns vienmēr palīdzēs šādā situācijā atrast ātrāko izeju, kā vienam, tā arī vairākiem cilvēkiem nokļūt drošā vietā. Turklāt, evakuācijas plāns ikdienā ir neaizstājams līdzeklis cilvēkiem, kuri napārzina ēkā esošo telpu izkārtojumu.

Pirms evakuācijas plāna izgatavošanas ir nepieciešams apstiprinājt skici pie Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) drošības inspektora. 


TAKTILAS PLĀKSNES

Mēs izgatavojam augstas kvalitātes taktilas durvju zīmes. Uz plāksnes esošie elementi satur izliektas formas (paaugstinājumus), ko var lasīt ar tausti. Viss teksts ir dublēts Braila rakstā. Plaksnītes paredzētas gan parastiem cilvēkiem, gan cilvēriem ar redzes traucējumiem. Materiāli - plastika, metāls, koks. Ērtai lietošanai visi elementi tiek izpildīti kontrastās krāsās.  

Durvju zīmju stiprināšana:

- divpusēja līmlente;

- distanceri (plaša izvēle).


TAKTILAS PIKTOGRAMMAS UN NORĀDES

Izgatavojam taktilas piktogrammas un norādes, uz kurām paredzēts parādīt informāciju par objektu pieejamību vienkāršotā, shematiskā veidā. Izmantojot  šādas norādes, cilvēks viegli var orientēties sabiedriskās iestādēs.

Visas norādes un piktogrammas atbilst tehniskajām prasībām. Tiek veidotas kontrastās krāsās. Lasās ar taustes palīdzību.

Read 2648 times Last modified on Svētdiena, 24 Janvāris 2016 19:14

Ziedot

Jūs varat atbalstīt mūsu projektus un ziedot līdzeļus, spiežot pogu

Par mums

Socicntegra - sabiedriskā labuma organizāicja, dibināta 2010. gadā. Darbības joma - cilvēku ar redzes traucējumiem sociāla integrācija un vides pieejamības nodrošināšana. 

Kontakti

По вопросам сотрудничества, адаптации среды и социальных проектов обращайтесь к нашим экспертам:

  • Adrese: Institūta iela 1, 2.stāvs Ulbroka, Stopiņu nov., LATVIJA
  • Tel: +371-263-832-51
  • E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Apps-Facebook-icon.png  instagram.png