Super User

Super User

Ridiculus vel nisl quis consectetuer pellentesque Quisque habitasse.

Website URL: http://www.socintegra.lv Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

В сентябре этого года стартует благотворительный пилот-проект с участием людей с проблемами зрения стартует в сентябре этого года. Школа косметологии и массажа Beauty School при сотрудничестве с общественной организацией Socintegra / тактильные карты реализует проект адаптации учебной программы для людей с проблемами зрения и обучение в течение года первых двух незрячих студентов, которые по окончании программы получат квалификацию СПА специалист.

Piektdiena, 11 Marts 2016 13:43

Liepājas neredzīgo biedrības rekomendācija

Produkcija (taktilās uzlīmes, taktilās kartes un plāksnes, informācijas stendi u.c.), ko ražo biedrība "Socintegra", ir testēta sadarbībā ar Liepājas Neredzīgoe biedrības ekspertiem. Reljefa līnijas, palielināts burtu izmērs un Braila raksts sniedz iespēju izlasīt informāciju gan vājredzīgiem, gan neredzīgiem cilvēkiem.

Iesaku šo biedrību kā sadarbības partneri projektos, kas saistīti ar vides pieejamīmas dodrošinašanu neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem.

 

Liepājas neredzīgo biedrības

valdes priekšsēdētājs,

Māris Ceirulis

Apvienība "Apeirons" ir vadošā sabiedriskā organizācija Latvijā, kas darbojas vides pieejamības jomā kopš 1997.gada. Savas darbības laikā esam iepazinušies ar visdažādāko pieredzi pieejamības nodrošināšanā gan cilvēkiem ar redzes, dzirdes, gan arī ar kustību traucējumiem. Tāpat arī esam iepazinušies ar dažādu kompāniju piedāvājumiem, kas piedava vides pieejamības produktu pakalpojumus.

Biedrības "Socintegra" izstrādājumus, kas paredzēti, lai nodrošinātu pieejamu vidi personāmm ar redzes traucējumiem - taktilās kartes, informatīvās norādes utml., esam novērtējuši, kā kvalitatīvus un teicamus produktus. Tie ir produkti, kas ne tikai atbilst visaugstākajiem uzstādījumiem, bet arī funkcionāli nodrošina tiemm paredzētās funkcijas.

Ņemot vērā mūsu iepriekšējo sadarbības pieredzi ar biedrību "Socintegra", varam ieteikt to kā labu un atbildīgu sadarbības partneri.

Page 1 of 5

Ziedot

Jūs varat atbalstīt mūsu projektus un ziedot līdzeļus, spiežot pogu

Par mums

Socicntegra - sabiedriskā labuma organizāicja, dibināta 2010. gadā. Darbības joma - cilvēku ar redzes traucējumiem sociāla integrācija un vides pieejamības nodrošināšana. 

Kontakti

По вопросам сотрудничества, адаптации среды и социальных проектов обращайтесь к нашим экспертам:

  • Adrese: Institūta iela 1, 2.stāvs Ulbroka, Stopiņu nov., LATVIJA
  • Tel: +371-263-832-51
  • E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Apps-Facebook-icon.png  instagram.png